Опис
Panasonic KX-TG6812UAB — гладкий, ультрасучасний домашній телефон має привабливу слухавку — телефон із добре продуманими пропорціями, підсвіткою клавіатури та зручними кнопками для простоти використання. Panasonic KX-TG6812UAB легко встановлюється, до його різноманітних функцій можна швидко отримати доступ через зручну навігаційну клавішу апарата, за допомогою інтуїтивно зрозумілого меню на 4-рядковому LCD-дисплеї, який прекрасно читається.
Основні
| Тип | радіотелефон |
| Cтандарт зв'язку | DECT (цифровий) |
| Комплектація | трубка /х2 |
| база /х2 | |
| блок живлення /х2 | |
| акумулятор Ni-Mh /х4 | |
| телефонний кабель | |
| інструкція з експлуатації | |
| Радіус дії на місцевості | 300 м |
| Радіус дії в приміщенні | 50 м |
Функції
| Можливості | АВН |
| Caller ID | |
| Інтерком (внутрішній зв'язок) | |
| Конференц зв'язок | |
| Гучний зв'язок (спікерфон) | |
| Швидкий набір | |
| Нічний режим | |
| Режим "Радіоняня" | |
| повторний набір номера | |
| Будильник |
|
| Підсвічування дисплея |
|
| Пошук трубки |
|
| Поліфонічні мелодії |
|
| Підсвічування клавіш |
|
| Блокування клавіатури |
|
Пам`ять
| Телефонна книга | 120 номерів |
| Мелодій дзвінка | 40 шт |
| Пам'ять вхідних | 50 номерів |
| Пам'ять вихідних | 5 номерів |
| Чорний список | 50 номерів |
Трубка
| Дисплей | монохромний |
| Колір слухавки | чорний |
| сріблястий |
База
| Колір | чорний |
| сріблястий |
Живлення
| Час в режимі очікування | 170 год |
| Час в режимі розмови | 15 год |
Підтримка GAP
| Підтримуваних слухавок (база) | 6 шт |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Об'єм | 0.0030 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип телефону | Бездротовий (радіотелефон) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 139 ₴


