Опис
Тип: плата розширення; К-ть зовнішніх роз'ємів: 2, 8;
Основні
| Тип | плата розширення /Для TES824, TEM824 |
| К-ть зовнішніх роз'ємів | 2 /зовнішніх аналогових (СО) |
| 8 /внутрішніх аналогових ліній | |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 350 x 245 x 65 мм мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0049 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість зовнішніх роз'ємів | 2/зовнішні аналогові (СО) |
| Розміри (ВхШхГ) | 350 x 245 x 65 мм мм |
| Сумісність із базовими блоками АТС | Для TES824, TEM824 |
| Тип | Плата розширення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴



