Опис
Тип: плата розширення; К-ть зовнішніх роз'ємів: 16;
Основні
| Тип | плата розширення /для KX-TDE600 |
| К-ть зовнішніх роз'ємів | 16 /зовнішніх аналогових ліній |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.70 кг |
| Об'єм | 0.0027 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість зовнішніх роз'ємів | 16/зовнішні аналогові лінії |
| Сумісність із базовими блоками АТС | для KX-TDE600 |
| Тип | Плата розширення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 940 ₴


