Опис
Тип: плата розширення; К-ть зовнішніх роз'ємів: 2;
Основні
| Тип | плата розширення /на 2 порти домофону з ел.мех.замком (без датчика) (DPH2) |
| К-ть зовнішніх роз'ємів | 2 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Об'єм | 0.0028 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість зовнішніх роз'ємів | 2 |
| Сумісність із базовими блоками АТС | на 2 порти домофона з ел.хех.замком (без датчика) (DPH2) |
| Тип | Плата розширення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 639 ₴


