Мікростільникова станція Panasonic БС DECT KX-TDA0155CE для АТС KX-TDA/TDE/NCP/NS, 2 канала
Опис
Тип: Мікростільникова станція;
Основні
| Тип | Мікростільникова станція |
| Кількість каналів | 2 |
| Сумісність | Panasonic |
| Моделі | TDA/TDE/NCP серії |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.50 кг |
| Об'єм | 0.0039 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість каналів | 2 |
| Модели | TDA/TDE/NCP серії |
| Сумісність | Panasonic |
| Сумісність із базовими блоками АТС | Мікросотова станція |
| Тип | Мікросотова станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴


