Опис
Плата-перехідник для плат-опцій (3 слота) для KX-NCP1000.
Основні
| Тип | плата розширення /для KX-NCP1000 |
| К-ть зовнішніх роз'ємів | 3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.50 кг |
| Об'єм | 0.0026 м3 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Сумісність з базовими блоками АТС | для KX-NCP1000 |
| Тип | Плата розширення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість зовнішніх роз'ємів | 3 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴



