Опис
Тип: блок живлення; Сумісність: CISCO
Основне
| Тип | блок живлення /IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series |
| Сумісність | CISCO /серії 89/9900 |
Параметри упаковки
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0018 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisco |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок питания /IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴


