Опис
Тип: блок живлення; Сумісність: Gigaset
Основне
| Тип | блок живлення /для блоків Gigaset N720 |
| Сумісність | Gigaset /N720DM Pro / N720IP Pro / N670IP Pro / N870IP Pro |
Фізичні характеристики
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0006 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigaset |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | блок живлення/для блоків Gigaset N720 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


