Блок живлення для IP-телефонів Panasonic HDV230 / 330
Опис
Тип: блок живлення; Сумісність: Panasonic
Основне
| Тип | блок живлення |
| Сумісність | Panasonic /KX-UT670, KX-HDV230/330/430. |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Вага | 2.40 кг |
| Об'єм | 0.0130 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴


