Опис
Тип: Системна консоль; Сумісність: Panasonic
Основне
| Тип | Системна консоль |
| Сумісність | Panasonic /KX-HDV230/KXHDV330 |
| Кількість клавіш | 40 |
Додатково
| Можливість програмування кнопок |
|
Фізичні характеристики
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 0.70 кг |
| Об'єм | 0.0034 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість клавіш | 40 |
| Тип | Системна консоль |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 529 ₴


