Опис
Тип: блок живлення; Сумісність: CISCO
Основне
| Тип | блок живлення |
| Сумісність | CISCO /CP-3905= |
Додатково
| Особливості | з EURO адаптером |
Фізичні характеристики
| Колір | чорний |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0003 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisco |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | з EURO адаптером |
| Тип | Блок живлення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴


