Опис
Одна мікростільникова DECT система побудована на базових станція Gigaset N870IP Pro підтримує:
• До 250 користувачів / SIP облікових записів / трубок
• До 60 базових станцій
• До 60 паралельно дзвінків
• До 10 одночасніх дзвінків на кожній базовій станції
Основне
| Тип | база |
| Сумісність | Gigaset |
Додатково
| Особливості | до 250 користувачів / SIP облікових записів / трубок |
| до 60 базових станцій | |
| до 60 паралельних дзвінків | |
| до 10 одночастинних дзвінків на кожній базовій станції | |
| опційно блок живлення /L36280-Z4-X706 |
Фізичні характеристики
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.40 кг |
| Об'єм | 0.0021 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigaset |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Особливості | до 250 користувачів/SIP облікових записів/ трубок |
| Тип | база |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 400 ₴







