Опис
Тонка та міцна сумка Sydney Slim Bag для 14-дюймових ноутбуків з передніми кишенями для планшета, зарядного пристрою та іншого приладдя. Елегантний дизайн виробу доповнить діловий образ власника і допоможе йому взяти всю необхідну техніку для відрядження, на нараду або будь-яку ділову зустріч: Trust Sydney Slim ECO захистить пристрої від вологи, бруду та механічних пошкоджень, які можуть виникати при щоденному використанні. Оснащена основним відділенням з м'якою підкладкою, а також відділеннями для планшета, аксесуарів, смартфонів тата особистих речей користувача.Особливості:
- Головне відділення розміром 349 x 245 мм має підкладку та підходить для ноутбуків з діагоналлю до 14 дюймів
- 2 передні кишені з застібками на блискавці для планшета, зарядного пристрою і т.д.
- Тонкий корпус легко вміщується в валізу
- Матеріал підвищеної міцності та металеві бігунки застібки на блискавці витримують великі навантаження< /span>
- Міцний зносостійкий матеріал
Основні
| Тип | сумка |
| У напрямку | міський стиль |
| діловий стиль | |
| унісекс | |
| Форм-фактор ноутбука | 14" |
| Матеріал | поліестер |
Відділення
| Для ноутбука |
|
| Відділення | 2 бічні кишені |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 34.9х24.5х3.7 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 30х39.5х4 см |
| Вага | 400 г |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 0.26 кг |
| Об'єм | 0.0032 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 395 мм |
| Висота основного відділення | 245 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Глибина основного відділення | 37 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина основного відділення | 349 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴






