Опис
Тип : Термостат; Призначення: Реле контролю та управління ; Колір: білий.
Основні
| Тип | Термостат /TER-3 (A,B,C) |
| Призначення | Реле контролю та управління |
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Вага | 0.10 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 820 ₴


