Опис
Тип : Контактори силові; Призначення: Для захисту двигунів; Колір: білий.
Основні
| Тип | Контактори силові |
| Призначення | Для захисту двигунів |
| Серія | CEM |
| Категорія | ac |
| Струм AC 1 | 225 А |
| Напруга котушки uc | 230 В |
| Колір | білий |
| Вага | 3900 г |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 5.00 кг |
| Об'єм | 0.0119 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 225 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 030 ₴


