Опис
Тип : Контактор; Призначення: Модульні контактори; Колір: білий.
Основні
| Тип | Контактор |
| Призначення | Модульні контактори |
| Серія | RD |
| Категорія | AC/DC |
| Типорозмір | 2p |
| Струм AC 1 | 20 А |
| Робоча напруга Uc kV RMS | 230 В |
| Колір | білий |
| Вага | 130 г |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Вага | 0.10 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


