Опис
Тип : Контактори імпульсні; Колір: білий.
Основні
| Тип | Контактори імпульсні |
| Категорія | ac |
| Типорозмір | 4p /2-modules |
| Струм AC 1 | 25 А |
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.20 кг |
| Об'єм | 0.0003 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальний струм | 25 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴


