Опис
Контактор імпульсний ETI 2464106 RВS 220-11 230V AC (20A, 1NO+1NC).
Основні
| Тип | Контактор |
| Призначення | Контактори імпульсні |
| Категорія | ac |
| Струм AC 1 | 20 А |
| Номінальна напруга | 230В |
| Додатково | Кількість NO контактів: /1 |
| Кількість NC контактів: /1 | |
| Колір | білий |
| Вага | 137 г |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.13 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴


