Опис
Контактор модульний ETI 2464020 RD 40-31 230V AC/DC.
Основні
| Тип | Контактор |
| Призначення | Модульні контактори |
| Категорія | AC/DC |
| Типорозмір | 4p /3-modules |
| Струм AC 1 | 40 А |
| Робоча напруга Uc kV RMS | 400 В |
| Номінальна напруга | 230В |
| Додатково | Кількість NO контактів: /3 |
| Кількість NC контактів: /1 | |
| Колір | білий |
| Вага | 360 г |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.40 кг |
| Об'єм | 0.0003 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість розмикальних контактів | 3 шт. |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴


