Опис
Тип: Розетка USB; Призначення: для зарядки;
Основне
| Тип | Розетка USB |
| Призначення | для зарядки /1100 мА, 5 В |
Фізичні характеристики
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Вага | 0.02 кг |
| Об'єм | 0.0000 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Призначення | для заряджання /1100 мА, 5 В |
| Стан | Нове |
| Тип | Розетка USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴


