Опис
Snap-On колона алюмінієва з кришкою з алюмінію 2 секції 4,02 метри, з можливістю збільшення висоти колони до 5,3 метрів, колір алюміній. Відповідає IEC 61084-2-1 і EN 50085-2-4. Для вертикального розподілу потужності. Електроживлення через стелю і/або підлогу. Для оснащення монтажними аксесуарами Arteor або Mosaic (пряма кліпсація) і аксесуаром, що запобігає витягування Normaclip. Ширина кришки 45 мм.
Основне
| Тип | Колона |
| Призначення | для вертикального розподілу потужності |
| Додаткова інформація | 2 секції |
Фізичні характеристики
| Висота | 3.92 м /(корпусу колони) |
| 4.02 м /(загальна висота від підлоги до стелі мін.) | |
| 5.30 м /(загальна висота від підлоги до стелі мін.) | |
| Матеріал | алюміній |
| Колір | алюміній |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 4090 мм |
| Вага | 14.50 кг |
| Об'єм | 0.0916 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | 2 секции |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | для вертикального розподілу потужності |
| Тип | Колона |
| Колір | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 950 ₴


