Люк Legrand підлоговий, глибина 65 мм, порожній(4х2 + 2х1 мод) під покриття коврів/паркету, сірий
Опис
Тип: Монтажна коробка; Призначення: для підлогових коробок із зменшеною глибиною;
Основне
| Тип | Монтажна коробка |
| Призначення | для підлогових коробок із зменшеною глибиною /65 мм |
| Комплектація | Поставляються з кришками |
| Додаткова інформація | Максимальна кількість вбудованих модулів /10 (4х2+2х1) |
| Для установки /під покриття (килимове, паркетне) | |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| IK 07 | |
| Додаткові характеристики | Відкривається /за допомогою спеціального кільця і утримуються відкритими на час підключення проводів |
Фізичні характеристики
| Колір | сірий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Вага | 1.65 кг |
| Об'єм | 0.0069 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Максимальна кількість вбудованих модулів /10 (4х2+2х1) |
| Додаткові характеристики | Відкривається за допомогою спеціального кільця й утримуються відкритими під час під'єднання дротів. |
| Призначення | для підлогових коробок зі зменшеною глибиною/65 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Монтажна коробка |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 590 ₴


