Опис
Тип: Монтажна коробка; Призначення: для прокладання електричних кабелів в технічних або бетонних підлогах; Матеріал: сталь
Основне
| Тип | Монтажна коробка /напольна, з регульованою глибиною 75-105 мм |
| Призначення | для прокладання електричних кабелів в технічних або бетонних підлогах |
| Комплектація | Кришка |
| Супорт | |
| Додаткова інформація | Максимальна кількість вбудованих модулів /18 |
| Відповідають /NF EN 60 670-1 | |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| IK 07 |
Фізичні характеристики
| Матеріал | сталь /кришка |
| Колір | сірий |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Вага | 2.50 кг |
| Об'єм | 0.0081 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | Максимальна кількість вбудованих модулів/18 |
| Матеріал | сталь/кришка |
| Призначення | для прокладання електричних кабелів у технічних або бетонних підлогах |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Монтажна коробка/підкладна, з регульованою глибиною 75-105 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 780 ₴


