Опис
Тип: Монтажна коробка; Призначення: для висувного розеточного блоку; Матеріал: метал
Основне
| Тип | Монтажна коробка |
| Призначення | для висувного розеточного блоку |
| Додаткова інформація | Для установки /в бетон 6 (2x3) модулів |
| Ступінь захисту | IP40 |
Фізичні характеристики
| Матеріал | метал |
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 0.60 кг |
| Об'єм | 0.0013 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | Для встановлення в бетон 6 (2x3) модулів. |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | для висувного розеткового блока |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип | Монтажна коробка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴


