Опис
Тип: Розетка USB; Призначення: для зарядки;
Основне
| Тип | Розетка USB /подвійна, 2 модулі |
| Призначення | для зарядки /2400 мА, 5 В |
| Додаткова інформація | Поставка /без кабеля |
| 2 модулі |
Фізичні характеристики
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.05 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | Постачання/без кабелю |
| Призначення | для заряджання /2400 мА, 5 В |
| Тип | Розетка USB/подвійна, 2 модулі |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴


