Вент. панель MIRSAN 2 вент., термостат у компл. RAL 9005
Опис
Тип: Вент.панель 2 вент.; Призначення: для встановлення на верхню плиту шаф типу GTA, GTE, WTE, SOHO;
Основне
| Тип | Вент.панель 2 вент. |
| Призначення | для встановлення на верхню плиту шаф типу GTA, GTE, WTE, SOHO |
| Додаткова інформація | із вбудованим аналоговим термостатом |
Фізичні характеристики
| Колір | чорний |
| RAL 9005 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 2.03 кг |
| Об'єм | 0.0075 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Додаткова інформація | з вбудованим аналоговим термостатом |
| Призначення | для встановлення на верхню плиту шаф типу GTA, GTE, WTE, SOHO |
| Стан | Нове |
| Тип | Вент.панель 2 вент. |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴


