Опис
Тип: Кабельний організатор; Призначення: для отвору введення кабелю; Матеріал: метал
Основне
| Тип | Кабельний організатор |
| Призначення | для отвору введення кабелю |
| Додаткова інформація | гребінка з кришкою |
Фізичні характеристики
| Висота | 1U |
| Матеріал | метал |
| Колір | RAL 9005 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.69 кг |
| Об'єм | 0.0020 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Додаткова інформація | гребінка з кришкою |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | для отвори введення кабелю |
| Стан | Нове |
| Тип | Кабельний організатор |
| Колір | RAL 9005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴


