Опис
Тип: комплект заземлення; Призначення: для підлогових шаф;
Основне
| Тип | комплект заземлення |
| Призначення | для підлогових шаф |
| Комплектація | 4 жовто-зелені дроти заземлення |
| Шина заземлення /довжиною 220мм на 6 точок приєднання | |
| Наклейки для позначення точок заземлення /10 шт |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.30 кг |
| Об'єм | 0.0041 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Призначення | для підлоги для шаф |
| Стан | Нове |
| Тип | комплект заземлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴


