Полиця MIRSAN регульована 19" 1U 350-440, RAL 9005
Опис
Тип: Полиця; Призначення: для шафи;
Основне
| Тип | Полиця |
| Призначення | для шафи |
| Додаткова інформація | Перфорована для вентиляції |
| Додаткові характеристики | З регулюванням глибини |
| Тримаюча здатність комплекту | 50 кг |
Фізичні характеристики
| Висота | 1U |
| Колір | RAL 9005 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Вага | 2.06 кг |
| Об'єм | 0.0107 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Утримувальна здатність комплекту | 50 кг |
| Додаткова інформація | Перфорована для вентиляції |
| Додаткові характеристики | З регулюванням глибини |
| Призначення | Для шафи |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця |
| Колір | RAL 9005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴


