Полиця MIRSAN регульована на 1U для шафи 19" 800-1000, RAL 9005
Опис
Полка з фіксації на фронтальні і тильні швелери.
Основне
| Тип | Полиця |
| Призначення | для шафи |
| Додаткові характеристики | З регулюванням глибини /675 - 960 мм |
| Перфорована для вентиляції | |
| Тримаюча здатність комплекту | 50 кг |
Фізичні характеристики
| Висота | 1U |
| Колір | RAL 9005 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Вага | 3.85 кг |
| Об'єм | 0.0158 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Утримувальна здатність комплекту | 50 кг |
| Додаткові характеристики | З регулюванням глибини/675 — 960 мм. |
| Призначення | Для шафи |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця |
| Колір | RAL 9005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489 ₴


