Опис
Комплект заземлення, відповідний для всіх 19-дюймових шаф.
10 точок заземлення, мідна шина довжиною 400 мм, 4 жовто-зелених дроти заземлення довжиною 400 мм і перетином 4 мм.
Зібраний базі металевої панелі 1U.
Основне
| Тип | Шина заземлення |
| Призначення | для шафи /19" |
| Комплектація | 10 точок заземлення |
| мідна шина | |
| 4 жовто-зелені дроти заземлення |
Фізичні характеристики
| Висота | 1U |
| Розмір (ВхШхГ) | 400 мм (довжина шини) |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.51 кг |
| Об'єм | 0.0021 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Призначення | для шафи/19" |
| Розмір (ВхШхГ) | 400 мм (довжина шини) |
| Стан | Нове |
| Тип | Шина заземлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518 ₴


