Акумулятор VARTA NI-MH Power AA 2600 мАг, 4 шт.
Опис
Універсальні акумулятори Varta Rechargeable Accu — це унікальна продуктивність без шкоди для довкілля.
Основне
| Тип | акумулятор |
| Типорозмір | AA |
| Електрохімічна система | NiMh |
| Ємність акумулятора, мАг | 2600 мАг |
Додатково
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Напруга, В | 1,2 |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ємність акумулятору | 2.6 мА/год |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Типорозмір | AA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴


