Опис
Тип: Блок розподільчий; Номінальний струм (А): 160 A;
Основне
| Тип | Блок розподільчий |
| Номінальний струм (А) | 160 A |
| Кількість клем | 7 |
Додатково
| Колір | синій |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.22 кг |
| Об'єм | 0.0002 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість клем | 7 |
| Номінальний струм | 160 |
| Стан | Нове |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴


