Опис
Тип: Блок розподільчий; Номінальний струм (А): 192 A;
Основне
| Тип | Блок розподільчий |
| Номінальний струм (А) | 192 A |
| Кількість клем | 4 |
Додатково
| Перетин клеми | 70 мм² |
| Колір | зелений |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.20 кг |
| Об'єм | 0.0002 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість клем | 4 |
| Номінальний струм | 192 |
| Переріз клеми | 70 мм2 |
| Стан | Нове |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴


