Будівельний міксер Зеніт ЗМС-2000 2В Профи – це спеціалізований інструмент для розмішування рідких будівельних матеріалів: фарб, лаків, клеїв, будівельних розчинів і сумішей на водній основі. Підходить для використання в побутових умовах.
Модель представлена у вигляді компактного блоку в пластиковому корпусі з двома рукоятками, мережевим шнуром і парним шпинделем для під'єднання робочих насадок.
Для оптимального вибору режиму перемішування виріб оснащений механічним перемикачем швидкостей і електронним регулятором обертів шпинделя.
В електричну частину виробу входить колекторний однофазний електродвигун з потужністю 2000 В. Крутний момент 180-430 / 300-680 об/хв від електродвигуна передається на двошвидкісний редуктор.
Міксерна насадка фіксується шляхом її встановлення у відповідне гніздо шпинделя. Перемішування сумішей у вертикальній і горизонтальній площинах здійснюється двома лопатевими інструментами одночасно на високій швидкості. В результаті вдається механізувати мікшування і підвищити його ефективність.
- Двошвидкісний редуктор
- Металевий редуктор
- Плавний пуск
- Регулювання швидкості
- Брендові підшипники C&U
- Ергономічні гумові накладки
- Гумовий кабель довжиною 3 м
- Регулювання основної ручки по висоті
Торгова марка «ЗЕНИТ» виконує професійне обслуговування своєї продукції в сервісних центрах по всій території України.
Гарантійне обслуговування від виробника – 36 місяців (за умови реєстрації інструмента на офіційному сайті компанії-виробника).
Міксер будівельний ЗЕНИТ ЗМС-2000 2В Профи – це надійний електроінструмент, призначений працювати!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Сила тока | 9.1 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 4 170 ₴


