Мийка високого тиску (апарат високого тиску) PWB-2136 T відноситься до побутового класу мийок. Пристрій підходить для очищення транспортних засобів, фасадів будівель, терас, садових доріжок, а також сильно забруднених поверхонь з дерева, каменю, пластика, металу. З цією метою можна використовувати чисту воду і спеціальні миючі засоби.
Опис
Максимальна потужність 2100 Вт Робочий тиск 120 (12) бар Продуктивність 360 (6.0) л/год Клас захисту IPX5 Вага нетто/брутто (значення ваги вказано довідково та може відрізнятися в залежності від партії та комплектації) 18/20 кг Довжина електричного кабелю 5 м Тип елементів живлення мережа Електродвигун Асинхронний Номінальна напруга 220 В Номінальна частота 50 Гц Максимальний струм 9.5 A Клас виробу I Максимально допустима температура води на вході 50 °C Максимальний тиск води на вході 4 бар Рівень шуму в робочому режимі 84 дБ Рівень шуму максимальний 97 дБ Довжина шлангу високого тиску 8 м Барабан з шлангом високого тиску (8 метрів) Електрошнур 5 метрів Пістолет Струминна насадка Насадка «грязьова турбо-фреза» Модернізована пінна насадка Вбудований контейнер для миючого засобу Вхідний фільтр тонкого очищення Голка для чищення форсунок Набір кріпильних елементів Конектор для шлангу подачі води Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Перелік сервісних центрів Картонна упаковка
Для виготовлення корпусу мийки використаний міцний пластик. Наявність в конструкції виробу струминної насадки дозволяє отримувати різні види водного струменя (від щільного до веєроподібного). На пістолеті моделі PWB-2136 T є можливість швидкої зміни насадок з різьбовою системою фіксації, що забезпечує зручність експлуатації пристрою.
Завдяки оснащенню функцією «автостоп» при відпусканні курка на пістолеті електродвигун мийки відключається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск води на вході | 4 бар |
| Довжина кабелю | 5 |
| Довжина шланга | 8 см |
| Класс защиты | IPX5 |
| Клас виробу | I |
| Максимально допустима температура води на вході | 50 °C |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Продуктивність | 360 литр/мин |
| Робочий тиск | 120 бар |
| Сила тока | 9.5 А |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Рівень шуму в робочому режимі | 84 |
| Рівень шуму максимальний | 97 дБ |
| Частота тока | 50 Гц |
| Електродвигун | Асинхронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 807 ₴






