Опис Перфоратори (Тип) Прямий Максимальна потужність 1200 Вт Номінальна частота обертання патрона 0-1300 об/хв Максимальна кількість ударів 4800 уд/хв Діапазон діаметрів бурів при бурінні в цеглі до 60 мм Діапазон діаметрів бурів при бурінні в бетоні 4-28 мм Енергія удару 3.8 Дж Вага нетто/брутто (значення ваги вказано довідково та може відрізнятися в залежності від партії та комплектації) 3.2/5.4 кг Тип елементів живлення мережа Номінальна напруга 220 В Система затиску змінного інструменту SDS - Plus Клас виробу II Електродвигун Однофазний колекторний з подвійною ізоляцією Номінальна частота струму 50 Гц Максимальний струм 5.4 A Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт) Гарантійний талон Додаток №1 (Перелік сервісних центрів) Передня рукоятка Комплект вугільних щіток (2 шт.) Комплект аксесуарів Обмежувач глибини буріння / свердління (глибиномір) Ємність з мастилом пластичним Пластиковий кейс для транспортування та зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Сила тока | 5.4 А |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴








