Бензопила WORCRAFT GCS52-20D призначена для розпилювання та валки дерев. Потужний та надійний двотактний двигун з повітряним охолодженням дозволяє використовувати пилку для заготівлі дров у великих обсягах, а шина розміром 50 см дозволяє валити дерева зі стовбурами великого діаметру.
Основні параметри
- Легкий старт
- Розмір шини 500 мм/20 дюймів
- Робочий об'єм двигуна 49,3 см³
- Висока швидкість обертання 11500 об/хв
- Максимальна швидкість протягування ланцюга 18,4 м/с
- Антивібраційна система
- Праймер

Потужність та функціональність
-
Максимальна продуктивність при тривалій роботі забезпечує надійний двотактний двигун повітряного охолодження потужністю 2 кВт із робочим об'ємом циліндра 52 см 3 .
-
Висока швидкість протягування ланцюга значно прискорює виконання завдань із заготівлі дров та валки дерев.

Зручність використання
-
Легкий старт – зусилля, що прикладається оператором під час запуску двигуна, знижено на 30%.
-
Праймер (ручний паливний насос) – значно полегшує запуск двигуна бензопили за будь-яких погодних умов.
-
Автоматичний масляний насос – необхідна кількість олії з бака надходить у маслонасос, після чого через спеціальний канал надходить у паз напрямної шини та на ланцюг.
- Покращена стабілізація напруги на котушці запалювання забезпечує повне згоряння паливної суміші, збільшуючи тим самим ККД двигуна.
-
Ефективне і надійне гальмо ланцюга .

Безпека та комфорт роботи
-
Зручне, бічне розташування натягувача ланцюга полегшує та робить натяжку ланцюга безпечнішим, виключаючи контакт рук оператора з пиляльною гарнітурою та зубчастим упором.
-
Ергономічна і неслизька дуга і прогумована задня рукоятка гарантують зручний охоплення і повний контроль над операціями, що проводяться.
-
Сучасна антивібраційна система – двигун у корпусі бензопили встановлений на спеціальних демпферних елементах.

Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Міцний корпус із якісного ABS-пластику забезпечує надійний захист двигуна від фізичних пошкоджень.
-
Подвійне покриття стінок циліндра пористим хромом дозволяє мінімізувати тертя в циліндропоршневій групі і кардинально збільшує моторесурс.
-
Маслобензостійкі паливні шланги .

Комплектація
-
бензопила WORCRAFT GCS52-20D;
-
напрямна шина;
-
пильний ланцюг;
-
захисний кожух пиляльної гарнітури;
-
ємність для приготування горючої суміші;
-
набір інструментів для налаштування пилки;
-
інструкція;
-
гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 500 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Швидкість обертання ланцюга | 18.4 м/сек |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |
- Ціна: 4 890 ₴











