Опис
Матеріал: поліестер 600D Різні кишені для інструментів Міцна верхня ручка Розмір: 410x235x270 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WorkPRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | полиэстер 600D |
| Прогумоване дно | Немає |
| Регульований ремінь | Немає |
| Серія | PRO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 934 ₴


