Сумка для інструменту WORKPRO 460x215x245мм 600D поліестер, з регульованим плечовим ременем PRO WP281005
Опис
Регульований ремінь забезпечує легкий доступ до сумки. Ідеально підходить для перенесення ручних інструментів та інших малих та середніх предметів. Широке відкриття із застібкою-блискавкою для легкого доступу до інструментів Зовнішня сітчаста кишеня для особистих речей, дрібних інструментів та аксесуарів. 13 Кишеня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WorkPRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | полиэстер 600D |
| Прогумоване дно | Немає |
| Регульований ремінь | Да |
| Серія | PRO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴









