Опис
Лампи GALAXY F13 H13 75W CANBUS 5500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 16 В, 32 В, 24 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | H13 |
| Виробник | Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість елементів | 4 |
| Мoдель | F13 |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Зовнішній) |
| Тип светодиода | CSP |
| Колір світіння | Холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 338 ₴










