Опис
Світлодіодна (LED) лампа Galaxy №1 H1 5000K – друге покоління лід ламп, яке користується популярністю серед українських автомобілістів. Призначена в основному для встановлення у фари головного світла автомобіля. У неї помітно менше споживання енергії, ніж у галогенних ламп, а також вона має покращений вологозахист і генерує світло, за своїми характеристиками аналогічне денному (колірна температура -5000K). Завдяки цьому водій за кермом не відчуватиме дискомфорт навіть у довгій дорозі. Службовий термін цієї лампи сягає 30 000 годин. Температура кольору LED лампи Галаксі №1 становить 5000К, це яскраве біле світло, подібне до природного денного світла. Світловий потік ламп становить 2900 лм.ЛІД Galaxy №1, термін служби: 30000ч, гарантія: 6 місяців; світловий потік: 2900 Лм, ступінь захисту: IP68; Потужність, (Вт): 30; ¶Напруга, (В): 12; Температура кольору, (K): 5000k;¶ Охолодження: вбудований радіатор з вентилятором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 16 В, 9 В, 24 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Galaxy |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість елементів | 6 |
| Мoдель | COB |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Немає |
| Сумісність із напругою борт.мережі 12 В | Да |
| Сумісність із напругою борт.мережі 24 В | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Зовнішній) |
| Тип светодиода | COB |
| Струм (AC/DC) | Постійний (DC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴



