Опис
Зварювальний апарат NOWA W400DK призначений для ручного дугового зварювання покритим електродом, може широко застосовуватися для зварювання вуглецевої сталі, нержавіючої сталі та різних сплавів, для проведення будівельних, ремонтних та монтажних робіт. Завдяки високій потужності апарат забезпечує сильну та стабільну дугу.
Відмінною якістю апарата NOWA є легкість налаштування зварювального режиму навіть при невеликому досвіді зварювальника.
Вбудовані функції:
- < li>Гарячий старт (HOT START) автоматично збільшує зварювальний струм у момент торкання електродом зварюваної поверхні, що дозволяє швидко запалити дугу та почати зварювання.
- Апарат адаптований до українських умов експлуатації, має захист від перегріву та призначений для роботи в мережах з падінням напруги живлення до 160 В.
Комплект поставки:
- Зварювальний апарат з кабелем електроживлення та ременем для перенесення.
- Зварювальний кабель із затискачем «Масса».
- Зварювальний кабель з електродотримачем.
- Посібник з експлуатації.
- Кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Потужність | 5200 |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 726 ₴











