Зварювальний напівавтомат Vitals Master MIG 1800 ALU – це універсальний зварювальний апарат, який використовується для зварювання різних типів металу. Ми хочемо наголосити на тому, що таке обладнання не просто ефективне у використанні, а й гранично просте. Навіть майстер-початківець зможе досягти досить високого результату при роботі з ним. Купити зварювальні апарати Vitals Master MIG 1800 ALU вигідно, це якісне обладнання для роботи в домашніх умовах, в гаражі і не тільки. функціональністю, гнучкістю застосування. На зварювальний напівавтомат Віталс ціна невисока, тому купити такий функціональний інструмент вигідно. Перемиканням одного тумблера можна швидко перевести зварювальний інвертор з режиму зварювання дротом в режим електродного зварювання. Придбати зварювальний апарат Vitals Master MIG 1800 ALU вигідно, Ви зможете налаштувати струм у діапазоні 30-160 А для режиму напівавтомата, в діапазоні 30-140 для електродного зварювання.
Посилений привід котушки
Завдяки покращеній системі приводу, Ви зможете використовувати котушки з проводкою до 5 кг. Сама система приводу працює бездоганно, сприяючи рівномірній подачі дроту, що збільшує якість зварювання. Система автоматично коригує зварювальний струм для нормальної дуги. Таким чином, якості зварювання багаторазово збільшується, працювати з інвертором стає набагато простіше. , антизаліпнаія, працювати з ним максимально просто. Зверніть увагу, на зварювальний напівавтомат ціна невисока, так що купити Vitals Master MIG 1800 ALU буде вигідно. високе навантаження та перегрів. Надійна система повітряного охолодження забезпечує стабільність роботи апарату в будь-яких умовах. 7 причин купити зварювальний напівавтомат Vitals Master MIG 1800 ALU На зварювальний інвертор ціна низька. li>Невеликий, легкий апарат для роботи в домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 10.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруження холостяцького ходу | 56 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Діаметр електрода | 5 |
| Потужність | 6500 |
| Напруга | 220 В |
| Охолодження | Примусове повітряне |
| Зварювальний струм max | 160 А |
| Зварювальний струм min | 30 А |
| Стан | Нове |
| Тип апарата | Інверторний |
- Ціна: 12 133 ₴










