Зварювальний напівавтомат Кентавр СПАВ-300 Digit Mini
Зварювальний напівавтомат Кентавр СПАВ-300 Digit Mini відмінне рішення для домашнього використання. Такий зварювальний напівавтомат дозволить здійснювати основні завдання зварювання товстого металу або листового, він універсальний у плані застосування, оскільки може використовувати різні типи зварювання. Інверторний напівавтомат примітний невеликими розмірами, вагою, він чудово вписується в домашню майстерню, якщо потрібен зварювальний апарат для гаража, тоді Кентавр СПАВ-300 Digit Mini ідеальне рішення. Варто відзначити не тільки продуктивність цієї моделі, це ергономічний, простий у використанні апарату, навіть новачок може його швидко освоїти.
3 режими зварювання: ММА, MIG/MAG, TIG LIFT
хочемо порекомендувати Вам купити зварювальний напівавтомат Кентавр СПАВ-300 Digit Mini, це недорогий, але надійний інструмент, який дозволить виконувати широкий спектр завдань. Варто акцентувати увагу на тому, що сама по собі дана модель здатна виконати зварювання ручним дуговим зварюванням, в режимі напівавтомата з інертним газом, вуглекислотою, флюсовим дротом. Також можна використовувати для аргонодугового зварювання TIG/LIFT.Легке запалення дуги
Зверніть увагу, зварювальний інверторний напівавтомат має систему гарячого старту «Hot Start», вона спрощує процес розпалювання дуги. У будь-якому з режимів роботи вона сприяє значному спрощенню експлуатації, дозволить виконувати зварювання необробленого металу, тому купити КентаврСПАВ -300 Digit Mini вигідне рішення.
Захист від перегріву
Зварювальні напівавтомати Кентавр обладнані якісною системою повітряного охолодження. Вона забезпечує надійну експлуатацію інструменту під навантаженням. Якщо трапляється перегрів пристрою, система зупиняє роботу, на панелі керування загоряється відповідний індикатор. , Ефективніше. На сприяє стабільній зварювальній дузі шляхом налаштування зварювального струму в залежності від довжини дуги, не допускаючи її розриву або прилипання електрода до металу. Кентавр СПАВ-300 Digit Mini, обладнаний системою захисту від прожарювання електрода. Вона повалить легко відокремити його від металу у разі прилипання, зберігши його працездатність.
Робота при низькій напрузі 160 В
Зверніть увагу, зварювальний напівавтомат не втрачає продуктивності навіть за умови падіння напруги мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Діаметр електрода | 5 |
| Потужність | 5200 |
| Напруга | 220 В |
| Напруження холостяцького ходу | 60 |
| Охолодження | Повітряно-примушений |
| Зварювальний струм max | 300 А |
| Зварювальний струм min | 20 А |
| Стан | Нове |
| Тип апарата | Інверторний |
- Ціна: 5 730 ₴








