Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5530o 15" AluMagnio
Широко застосовується в господарській діяльності садівників або дачників для заготівлі дров, зачищення насаджень, проріджування гілок. На бензопилу встановлений новий карбюратор преміум класу, який дозволяє для інструменту досягти оптимальної витрати палива.
Комплектація Vitals Master BKZ 5530o 15" AluMagnio:
- бензопила;
- шина;
- ланцюг;
- зубчастий упор;
- ключ Т-подібний;
- два шестигранні ключі;
- напилок;
- сумка для інструментів.
Виробник має право змінювати комплектацію та характеристики без попередження. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте докладну інформацію у менеджера.
Переваги Vitals Master BKZ 5530o 15" AluMagnio:
- висока оборотоспроможність забезпечує високоточне розпилювання, що дає можливість застосовувати пилку і в будівельній справі;
- повітряна заслінка з автоматичним вимкненням;
- паливний резервуар розрахований на 0,55 л бензину, чого вистачає на кілька годин роботи без перерви;
- механізм натягу ланцюга розташований збоку для підвищеної зручності;
- від перегріву двигун під час активності захищає система повітряного охолодження;
- масляний картер з магнієвого сплаву вміщує 0.26 л мастильної рідини, у разі її нестачі спрацьовує запобіжник;
- наявність праймера полегшує запуск пилки ручним стартером.
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5530o 15" AluMagnio
Добре збалансована, а антивібраційна система на 6-ти демпферних опорах сприяє комфортній роботі протягом тривалого часу. Доступ до фільтру оператор також отримує без застосування стороннього інструменту, швидкознімна кришка дозволить зручно обслуговувати .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина комплектної шини | 38.1 см |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Потужність двигуна | 3 |
| Обсяг | 100 л |
| Об’єм двигуна | 54.60 |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Крок ланцюга | 0.325" |
- Ціна: 5 149 ₴



