Опис
Компонентна акустика MTX TX665S (6,5-дюймова 2-смугова роздільна 4 Ом 90 Вт RMS 620 Вт пік) – це високоякісні коаксіальні динаміки. Вони можуть витримувати величезну потужність, і ви не можете уявити, яку якість звуку вони можуть відтворювати. Вони оснащені всім найкращим: Алюмінієве шасі MTX для оптимальної жорсткості, алюмінієва боєголовка для нейтралізації стоячих хвиль, мембрана з пресованого паперу для більшої музичності, деталізації та тепла, гігантський магніт для неймовірної потужності, надвелика котушка TSV Tх діаметр і керування потужністю завдяки кращому охолодженню, феноменальний твітер з неодимовим магнітом і шовковий купол діаметром 28 мм для м'якого і динамічного звучання, зовнішній пасивний фільтр з езотеричними компонентами (ультрамузичні поліпропіленові конденсатори, ненасичені повітряні котушки), ненасичені повітряні котушки, це надійне.
Загальні характеристики
Загальні характеристики
- Тип: Компонентна
- Типорозмір: 6.5" (16.5 см)
- Номінальна потужність (RMS): 90 Вт
- Максимальна потужність: 620 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 40 – 28000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 28 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 30 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Лита алюмінієва
- Зовнішній діаметр, мм: 166
- Установчий діаметр, мм: 143.5
- Настановна глибина, мм: 66.2
- Кількість в упаковці: 4 шт. / комплект
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Максимальна потужність | 620 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 28000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Чутливість | 93.5 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 166 |
| Діаметр ВЧ | 28 мм |
| Діаметр котушки НЧ | 30 мм |
| Матеріал дифузора НЧ | Целюлоза |
| Матеріал мембрани | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Установна глибина, мм | 66,2 |
| Установний діаметр | 143.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 463 ₴








