Опис
Це лампи нового покоління серії EXPERT зі збільшеною світловіддачею та яскравістю свічення. Колба виконана з кварцового скла, що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані забезпечуючи безпечне керування автомобілем у суху та мокру погоду
Технічні характеристики:
• Цоколь: D4S (P32d-5)
• Яскравість: 3200lm
• Температура світіння:6000K
• Потужність: 35W
• Серія: Expert
< p>У комплекті 1 лампа.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Тип лампи | D4S |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ксенонові |
| Додаткові характеристики | Збільшена світлоовіддача |
| Кількість ламп у пакунку | 1 |
| Комплектація | У комплекті 1 лампа |
| Призначення | Фари головного світла, Фари ближнього і далекого світла, Рефлекторні блок-фари |
| Цоколь | P32d-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴




