Опис
Це лампи нового покоління серії EXPERT зі збільшеною світловіддачею та яскравістю свічення. Колба виконана з кварцового скла, що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані забезпечуючи безпечне керування автомобілем у суху та мокру погоду
Технічні характеристики:
• Цоколь: D2S (P32d-2)
• Яскравість: 3200lm
• Температура світіння: 5000K
• Потужність: 35W
• Серія: ExpertУ комплекті 1 лампа.< /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Тип лампи | D2S |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ксенонові |
| Додаткові характеристики | Збільшена світлоовіддача |
| Кількість ламп у пакунку | 1 |
| Призначення | Фари головного світла, Рефлекторні блок-фари, Фари ближнього і далекого світла |
| Цоколь | P32d-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴




