Опис
Штатні ксенонові лампи TORSSEN PREMIUM D3S Це лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею та яскравістю свічення. Колба виконана з кварцового скла, що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду. Технічні характеристики: • Цоколь: D3S (PK32d-5) • Яскравість: 3200lm • Серія: PREMIUM У комплекті 1 лампа. Гарантія 24міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип лампи | D3S |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | PK32D-5 |
| Виробник | Premium |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ксенонові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴





